Přidáno 1 week ago

Servis výrobků - ranní provoz se mzdou až 35 000 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-04-23

OborManufacturing and Production

Nabídka
práce pouze na ranní směně (7-15) a volné víkendy
nástupní mzda 32 000 Kč s navýšením po zaučení na 35 000 Kč
každoroční navýšení mzdy + roční bonus dle výsledků společnosti
5 týdnů dovolené (+ 3 dny volna navíc)
paušální stravné 82 Kč/den
ovoce každý týden
nenáročná práce, u které využijete technické myšlení a manuální zručnost

Pracovní náplň
servis vakuových vývěv
provádění záručních kontrol či oprav
manuální demontáž jednotlivých dílců vývěvy různí velikosti, jejich čištění v pískovaččce
vyhodnocení stavu použitelnosti
práce s nářadím a diagnostika selhání vývěvy při testech
vyplňování průvodní dokumentace
zpracování fotodokumentace během procesu opravy
fyzicky nenáročná práce

Požadujeme
zkušenosti s mechanickou opravou vítáme
manuální zručnost a technické myšlení (práce s výkresovou dokumentací)
SŠ/SOU technického zaměření velkou výhodou
základní znalost práce na PC
Pokud Vás pozice zaujala pošlete prosím životopis na eva.bartosova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YufFdUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist