Přidáno 1 year ago

Certifying staff (ž/m)

LokalitaKraj Vysočina

PoziceStaff

Datum2023-06-13

OborManufacturing and Production

Máte zkušenost ve výrobě? Dokážete si přečíst postupy/příručky v angličtině a případně se také bez větších problémů domluvit anglicky? Chtěl/a byste pracovat pro mezinárodní a rostoucí společnost ve specifickém odvětví?

Pak neváhejte a pošlete svoji reakci níže v odpovědi nebo můžete reagovat na můj e-mail: bela.mikulaskova@adecco.com! Stejně tak se nebojte reagovat, pokud Vás zajímají případně bližší informace. :)

Náplň práce:

  • Prověřování a montování stanovených součástek leteckých kol a brzd
  • Provádění konečného schvalování a certifikace leteckých kol/  brzd po dokončení výrobního procesu
  • Komunikace s nadřízeným a vedoucím výroby skrze splnění denních pracovních cílů
  • Dodržovat zásady bezpečnosti práce na pracovišti, práce v týmu i sólo

Požadavky:
  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo v podobném oboru
  • Praxe v oblasti údržby letadlových celků v letectví alespoň 2 roky
  • Jste držitel/kou průkazu způsobilosti k údržbě letadel (AML)
  • Komunikativní znalost AJ (min. B1) + schopnost číst a porozumět technické dokumentaci v AJ

Benefity, co Vám můžeme nabídnout:
  • Pracovní doba pouze ranní (7.00-15.30 hodin), volné víkendy!
  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Bonusy, příplatky
  • Smlouva na dobu neurčitou od nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti + možnost podílet se na rozjezdu nové pobočky
  • Moderní pracovní prostředí, parkoviště u pobočky
  • Příspěvky na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování a stravenky
  • Slevy na cestování, značkové produkty apod.
  • Elektřina pro e-vozidla zdarma na parkovišti u pobočky
  • Možnost využití letního domu firmy v Dánsku (na výlet, dovolenou)
  • Jazykové kurzy (AJ, NJ)

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y92MpUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj