Přidáno 9 months ago

EHS Coordinator/ BOZP Koordinátor (ž/m)

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-11-15

OborSecurity and Law Enforcement

Máte zkušenost s BOZP a požární ochranou? Máte praxi konkrétně z výrobní společnosti z oblasti BOZP či PO? Dokážete se bez větších problémů domluvit a komunikovat běžně v AJ?
Nyní hledáme na nově vzniklou pozici EHS Koordinátora nového kolegu či kolegyni, která by zajišťovala oblast kontroly a dodržování zásad BOZP, PO a ŽP ve výrobním prostředí a celkově prostředí i samotné společnosti.

Náplň práce:
  • Kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ŽP ve výrobě a v areálu továrny
  • Podílení se na dodržování legislativních povolení v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Řízení nebo podílení se na vyšetřování úrazů, nehod a skoro nehod + podílení se na návrzích a realizacích nápravných opatření
  • Zajišťování organizaci a realizaci interních a externích školení pro nové a stávající zaměstnance dle korporátních a CZ legislativních požadavků
  • Zajišťování včasného reportování do národních i globálních databází, vedení databáze bezpečnostních listů, příslušných OOPP a jejich potřebné revize
  • Analyzování dostupných dat potřebných v oblasti např. ČOV, vedení nebo podílení se na interních auditech v rámci mezinárodní společnosti
  • Kontrola provádění pravidelných revizí a kontrol, vedení záznamů o kontrolách do předepsané dokumentace.

Kvalifikace a znalosti:
  • VŠ vzdělání v oblasti Safety Engineering
  • Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik či se zkušenostmi jako techni PO - min. 3 roky praxe v oblasti BOZP ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ (min. B2) - každodenní použití
  • znalost současné platné legislativy v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • velmi dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9:00 - 15:00 hod.)
  • Velice zajímavou nástupní mzdu dle zkušeností
  • Velmi atraktivní čtvrtletní výrobní bonus + roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál a kantýna ve firmě k občerstvení
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Zvýhodněný nákup firemních produktů Hill’s a Colgate Palmolive
  • Firemní vzdělávání a příspěvek na kurz AJ
  • Vodafone zvýhodněný tarif
  • Finanční podpora v době nemoci
  • Příspěvek na dentální péči
  • Cafeterie benefity a další

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém nebo anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Martina
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YEoc2UAD