Přidáno 1 year ago

Specialista sériové kvality (m/ž)

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-15

OborQuality

Hledá se nová kolegyně / kolega do mezinárodní společnosti zabývající se kvalitou výrobků. Pokud máte zkušenost se sériovou kvalitou, zkušenost z výrobní či automotive zkušenosti, potom je tato příležitost přímo pro Vás!
Náplň práce:
  • Kontrola výrobního procesu z pohledu kvality
  • Příjem nápravných opatření (za předpokladu odchylek)
  • Řešení reklamací, analýza, reporting
  • Občasná administrativa a zaškolení nového kolegy na aktuální kritéria kvality

Další požadavky:
  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (3 a více let) - automotive, výroba
  • znalost nástrojů kvality, legislativy a předpisů (ISO, IATF)
  • znalost AJ (alespoň B1)
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita

Benefity:
  • Flexibilní pracovní doba (pouze ranní směna)
  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Příplatky za směny, pohotovost
  • 22 dní dovolené
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Práce v mezinárodní a stabilní společnosti
  • Zaškolení na úvodu
  • Firemní akce (teambuildingy apod.)
  • Stravenky/Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Nové španělské automatiky na španělskou kávu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu (např. flexipas)
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Možnost kariérního růstu

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Martina

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YbXZEUA3

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Jihočeský kraj