Přidáno 4 weeks ago

Montážní pracovník - mzda až 35 000 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-08-20

OborManufacturing and Production

Nabízíme:
● Práce ve stabilní společnosti v Brně - výborná dopravní dostupnost
● Mzda až 35 000 Kč za měsíc
● Měsíční osobní ohodnocení až do výše 15 % ze mzdy
● Odměna za doporučení 10 000 Kč až 15 000 Kč
● Bonus po zaučení až 15 000 Kč (dle hodnocení vedoucího)
● Dovolená 5 týdnů
● Dotované stravování nebo stravenky ve výši 100 Kč – příspěvek zaměstnavatele 55 Kč
Náplň práce:
● Příprava komponentů pro požadované testy
● Manipulace s materiálem
● Práce dle technických výkresů a kusovníků
● Podílení se na zajištění požadované úrovně kvality při výrobě plynem izolovaných rozvoden VVN
● Běžná údržba technologií a vybavení na pracovišti
● Denní provoz se mění dle přiděleného pracoviště a zakázky
Požadujeme:
● Fyzickou zdatnost
● Časovou flexibilitu – ochota pracovat v 2 směnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)
● Manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost

Pokud Vás pozice zaujala nebo chcete více informaci ozvěte se prosím na email eva.bartosova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ycs6CUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Liberecký kraj
  • Specialist
  • Středočeský kraj
  • Manager