Přidáno 7 months ago

PLC programátor/ka

LokalitaPardubický kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-01-19

OborEngineering and Technical

Pro společnost, která patří k mezinárodní skupině vyrábějící průmyslové stroje hledáme PLC programátora.

Co vás čeká

  • vytváření řídícího a ovládacího softwaru vyráběných strojů a souvisejících technologií
  • provádění drobné elektroinstalace spojené s programováním nebo servisem strojů
  • zajišťování technické podpory zákazníkům a prodejcům
  • provádění kontrolního testování profesionálních zařízení pro aplikaci přípravků k moření osiv podle §65 zákona č.326/2004
  • školení obsluhy vyráběných strojů a zařízení
  • dodržování BOZP, PO a interních směrnic a postupů
  • služební cesty - zavedení + servisy strojů u zákazníka

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti na podobné pozici
  • vyhláška 50/1978 §6
  • anglický jazyk minimálně úroveň B1 – občasná komunikace se zahraničními zákazníky

Co vám můžeme nabídnout

  • služební notebook, mobilní telefon
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené, 3 dny Sick days
  • možnost HO
  • penzijní připojištění
  • roční bonus až 5% na základě výsledku firmy

I přes to, že nesplňujete všechny uvedené požadavky, neváhejte zaslat Váš životopis. Nehledáme Supermana!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YgDCCUA3

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj