Přidáno 11 months ago

Packaging Engineer

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-11-15

OborManufacturing and Production

Jste odborník se zkušeností aspoň 5 let v oboru obalového materiálu? Máte znalosti navrhování a realizace koncepcí primárních a sekundárních obalů? Hovoříte anglicky?
Neváhejte a využijte této příležitosti být součástí velice moderního závodu s jasnou vizí a budoucí profesní kariérou s přesahem třeba i o globálu.

Náplň práce:

  • zastánce udržitelnosti - koncepce udržitelných obalů
  • bezproblémová spolupráce - marketing, design, vývoj produktů, dodavatelský řetězec
  • vedení týmu obalů od prototypů po komercializaci
  • provádění srovnávacích analýz s konkurencí na trhu
  • identifikace možností úspor nákladů, udržování a zlepšování dokumentace

Co požadujeme:
  • komunikativní angličtina
  • alespoň 5 let z oboru obalových materiálů
  • aspoň Bc. titul (obor - chemie, potravinářství, apod.)
  • entuziasmus pro pozici

Co nabízíme my Vám:
  • nejmodernější obalové technologie
  • udržitelný přístup
  • kariérní posun, třeba i v rámci globální organizace
  • rovnováha mezi pracovním a soukromým životem
  • stabilní společnost s jasným směrem
  • konkurenční platové ohodnocení

Pokud se v tom vidíte a cítíte, že je to ONO, ozvěte se mi!

Budu se těšit, Martina

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YmOSSUA3

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Pardubický kraj