Přidáno 3 weeks ago

Pracovník svařovny se mzdou až 38 000 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-08-20

OborManufacturing and Production

Požadujeme

• fyzická zdatnost
• schopnost aktivní práce v týmu
• důraz na kvalitně odvedenou práci
• ochota pracovat na 3 směnný provoz (ranní, noční a odpolední směny)
Nabídka

• práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr v Brně
• mzda až 38 000 Kč
• měsíční osobní ohodnocení až do výše 15 % ze mzdy
• odměna za doporučení 10 000 Kč až 15 000 Kč
• dovolená 5 týdnů
• dotovaná strava nebo stravenky ve výši 100 Kč – příspěvek zaměstnavatele 55 Kč
Pracovní náplň

• řezání, příprava návarových hran, broušení, příprava výrobku pro tlak. a těs. zkoušku
• práce s výkresovou dokumentací a kusovníkem
• zajištění požadované úrovně kvality při výrobě plynem izolovaných rozvoden VVN
• údržba technologií a vybavení na pracovišti
Pokud Vás pozice zaujala pošlete prosím životopis na email eva.bartosova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yp0awUAB