Přidáno 3 weeks ago

Pracovník lakovny (m/ž) - Brno

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-08-20

OborManufacturing and Production

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- místo výkonu práce Brno CTPark Slatina - výborná dopravní dostupnost a možnost parkování u společnosti
- možný nástup od ledna 2024
- bonus za zaučení až 15 000 Kč dle hodnocení od mistra
- dotované stravování nebo stravenky
- 7,5 hodinová směna
- ukázka náplně práce a pohovor s vedoucím v areálu společnosti
Náplň práce:
- navěšování dílců na lakovací linku (pomocí manipulátorů) a hotové výrobky dávat z linky
- maskování dílců, příprava dílců před a po lakování, převoz na paletě a péče o jednotlivé přípravky
Požadujeme:
- ochotu pracovat ve 3 směnném provoze (ranní, noční a odpolední směna)
- chuť do práce a fyzická zdatnost

Pokud Vás pozice zaujala prosím pošlete životopis na email: Eva.bartosova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yp5P0UAJ