Přidáno 3 weeks ago

Kontrolor kvality (m/ž) - Brno

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-08-20

OborManufacturing and Production

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- odměna za zaučení až 15 000 Kč dle hodnocení mistra
- místo výkonu práce: Brno CTPark Slatina - výborná dopravní dostupnost a parkování v areálu společnosti
- dotované stravování nebo stravenky
- pohovor a ukázka náplně práce v rámci pohovoru s vedoucím
- 5 týdnů dovolené
- 7,5 hodinová směna
Náplň práce:
- vstupní kontrola (vizuální práce s měřidly) přijatého materiálu (spojovací materiál, plastové díly, tlakové nádoby..)
- mezioperační kontrola
- příslušná administrativa a reportování
- pozastavování dílce/sestav a zjištění jejich řádného označení
Požadujeme:
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz (ranní, noční a odpolední směna)
- selský rozum a ochota se učit novým postupům
- schopnost pracovat v týmu a dle zadaných úkolů
- SOU vzdělání
- technické myšlení
Pokud Vás pozice zaujala pošlete mi prosím životopis na email: Eva.bartosova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yp5UUUAZ

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Manager