Přidáno 7 months ago

Procesní inženýr

LokalitaKarlovarský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-01-30

OborEngineering and Technical

Pro nově vznikající závod výrobní firmy s rodinnou atmosférou v Karlových Varech hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesního inženýra.
Co Vás čeká?
  • Podílení se na budování nového závodu z hlediska inženýringu
  • Zodpovědnost za zpracování technické dokumentace pro nové i stávající technologie a výrobní linky
  • Samostatné vedení technických projektů
  • Tvorba pracovních návodek, implementace technologických postupů
  • Optimalizace výrobních postupů/procesů, automatizace
  • Poptávky jednoúčelových strojů a zařízení, výrobních linek
  • Součinnost na globálních projektech v oblasti zavádění nových technologií, transferu výrob
  • Zavádění a udržování Lean metodiky

Co nabízíme?
  • Práci v nadnárodní stabilní společnosti s moderním prostředím
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Roční odměny
  • Flexi passy v zajímavé hodnotě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • A mnoho dalšího

Jak si Vás představujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí praxe min. 3 roky z výrobní společnosti / automotive
  • Všeobecný přehled z oblasti průmyslového inženýrství
  • Zkušenosti v oblasti bezpečnosti strojů a zařízení výhodou
  • Dobrá komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Aktivní přístup, samostatnost, systémové myšlení
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B

Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 983.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yro0NUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj