Přidáno 4 months ago

TECHNOLOG VÝROBY

LokalitaPardubický kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-04-11

OborManufacturing and Production

Pro americkou výrobní společnost aktuálně hledáme technologa výroby.

Co vás čeká

  • Revize výrobních postupů, procesů a jejich optimalizace
  • Návrh nových nástrojů a přípravků prostřednictvím kompletní výroby a správy databáze evidence nástrojů
  • Komunikace s ostatními odděleními na všech úrovních
  • Tvorba procesní dokumentace – návod
  • Realizace nové výroby
  • Snižování bezpečnostních rizik ve výrobě
  • Implementace nové technologie s využitím principů projektového řízení
  • Komunikace s jinými místy (Rakousko/Dánsko)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Technické znalosti a zkušenosti
  • Schopnost vytvářet výrobní výkresy na CAD
  • Znalost výrobních technologií ve strojírenství
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost SAP

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny Sick days
  • nástupní bonus 30 000Kč
  • možnost HO
  • penzijní připojištění
  • roční bonus až 5% na základě výsledku firmy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi prosím Váš aktualizovaný životopis.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YwRf8UAF