Přidáno 2 months ago

Správce DAT s MS Excel (m/ž)

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-06-27

OborAdministration

Pro našeho klienta se sídlem v okrese České Budějovice hledáme šikovného a pečlivého kolegu/kolegyni, který/á ovládá velmi dobře Excel.

Společnost hodně pracuje s daty. Mají několik rutinních úloh, které se denně nebo týdně opakují a vyžadují ruční zpracování adresních souborů předání dat, úpravy a obohacování dat o další údaje.

Pracovní náplň
-práce se zákaznickými databázemi, předávaní dat
-úprava a provázání dat
-spolupráce napříč firmou

Požadujeme
-pokročilá znalost Excelu (budete pracovat s většími databázemi)
-angličtina - B2 (komunikace se zákazníky ze zahraničí jak ústně tak písemně)
-pečlivost a spolehlivost

Nabízíme
- home office - práci je po zaučení možnost vykonávat částečně i z domova
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity

V případě zájmu mi zašlete Váš životopis a ozvu se Vám.

Míša

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WJ8000000g75cMAA

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj