Přidáno 3 months ago

PRÁCOVNÍ PŘÍLEŽITOST VE ŠVÉDSKU (Skellefteå)

LokalitaHlavní město Praha

PoziceStaff

Datum2024-05-22

OborManufacturing and Production

Pro našeho klienta, který je lídrem ve výrobě zelených baterií, hledáme pracovníky do výroby ve Švédsku.
Nejzelenější továrna na baterie na světě ve městě Skellefteå poskytne společnostem jako Volkswagen, BMW a Scania obrovské množství baterií šetrných ke klimatu. Nově postavený závod je maximálně zmodernizovaný (robotizace; profesionalita; bezpečnost a mnoho dalšího)
Jedná se o dlouhodobou spolupráci, při které je důležitá práce v týmu, komunikace v Anglickém jazyku a důraz na bezpečnost.

CO NABÍZÍME:
  • Moderní pracovní prostředí v krásné Skellefteå
  • Ubytování ve stylovém jednolůžkovém pokoji – zdarma
  • Průměrná mzda 33 000 SEK (68.288,93 CZK)  včetně příplatku za směny v hrubé mzdě, 25 000 SEK (51.734,04 CZK) NETTO po zdanění.
  • Práce na 3 směny
  • Možnost přesčasů
  • Přístup do jídelny v areálu závodu
  • Zdarma první letenka a doprava z letiště
  • Pomoc při koordinaci cesty
  • Konzultant na místě
  • Kariérní vyhlídky v perspektivním odvětví

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Výrobní pracovníci zajišťují, že stroje a výrobní zařízení jsou udržovány v dobrém stavu a dostávají služby potřebné k zamezení prostojů. Práce je zásadní pro udržení optimálního fungování výrobních linek.

POŽADUJEME:
Na tyto pozice hledáme jak zkušené výrobní pracovníky, tak i ty, kteří chtějí začít novou kariéru.
Musíte mít základní počítačové dovednosti, být vysoce organizovaní, orientovaní na výsledky a mít smysl pro detail. Dále musíte rozumět základům výroby pracovního toku, prospívat v týmovém prostředí a mít schopnost pracovat pod vysokým tlakem a krátkými termíny. Angličtina je firemním jazykem, proto je nutná plynulost.
Dále je nutný čistý trestní rejstřík. Hledáme týmového hráče, který to myslí vážně.
  • ANGLICKÝ JAZYK (min. B1)
  • CESTOVNÍ PAS
  • ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK
  • ZKUŠENOST S VÝROBOU
  • ZKUŠENOST S PRACÍ V ZAHRANIČÍ (výhodou)
  • TÝMOVÝ CHARAKTER A ZODPOVĚDNOST

Životopisy posílejte na: olga.krejci@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WJ8000000gKg3MAE

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Hlavní město Praha