Přidáno 1 month ago

Příležitost pro absolvent/ky - marketing, administrativa! Plný či zkrácený úvazek!

LokalitaHlavní město Praha

PoziceStaff

Datum2024-07-25

OborMarketing and Media

Právě jste dokončili vysokou školu a hledáte příležitost uplatnit získané znalosti? Případně jste v posledním ročníku studia a máte prostor pracovat na plný či zkrácený úvazek?
Nabízíme Vám šanci stát se součástí týmu mezinárodní společnost zaměřující se na prodej elektroniky. Aktuálně hledáme několik nových posil, a to do oddělení marketingu, administrativy a servisu.

Nabízíme:
  • 250 Kč / hod
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr, a to v rozsahu 30 či 40 hodin týdně – záleží na Vašich časových možnostech
  • Stravenkový paušál 110 Kč / hod
  • Po zaučení možnost domluvit se na možnosti občasné práce z domova
  • Pracoviště s perfektní dostupností MHD

Náplň práce:
Vzhledem k tomu, že hledáme několik osob do různých oddělení, je možnost výběru.
Záleží na Vás, jaký typ práce Vás baví nejvíce!
Marketing
  • Sběr podkladů k marketingovým kampaním
  • Kontrola webových stránek
  • Zápisy z jednání
  • Příprava podkladů k pravidelným poradám

Administrativa
  • Kontrola a zajištění schválení faktur
  • Správa vozového parku (komunikace s řidiči a s leasingovou společností)
  • Zajištění příjmu a odesílání zásilek
  • Podpora IT

Servisní oddělení
  • Spolupráce s vedením call centra na přípravě chatbotu

Požadujeme:
  • Komunikativní znalost angličtiny (někteří kolegové hovoří pouze anglicky)
  • Perfektní znalost češtiny či slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
  • Uživatelskou znalost práce na PC (zejména MS Excel)

Zaujala Vás naše nabídka?  Neváhejte mne kontaktovat a sdělíme si více podrobností!
Jana Havelková
Recruiter
Prague, Czech Republic
M +420 724 820 589
E jana.havelkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WJ8000000gPOHMA2

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj