Přidáno 4 months ago

Tenant Engagement Manager

LokalitaHlavní město Praha

PoziceManager

Datum2024-05-31

OborProperty

Popis pozice:

  • Péče o nájemce - budete spojovací článek mezi nájemci a pronajímatelem
  • Plánování a organizace akcí pro nájemce a komunitu
  • Sestavování marketingových argumentů potřebných k úspěšnému plnění obchodních a marketingových odpovědností
  • Podpora a propagace nových skupin rezidentů

Odpovědnosti:

  • Udržování vztahů s nájemci a poskytování zpětné vazby
  • Podpora a správa nájemců
  • Analýza KPI a údajů o návštěvnosti
  • Správa obsahové strategie pro mobilní aplikaci ve spolupráci s marketingovým týmem
  • Reprezentace a propagace společnosti
  • Pravidelná komunikace s nájemci

Požadavky:

  • Angličtina na úrovni C1/C2
  • Zkušenosti s marketingem a analýzou dat
  • Inovativní myšlení a organizační schopnosti
  • Vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Technické dovednosti pro správu databází a mobilních aplikací

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny sickdays
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní poměr na živnostenský list
  • Příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
  • Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • Možnost profesního rozvoje

Budu se těšit na Váš životopis!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WJ8000000gTK3MAM

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj