Přidáno 1 week ago

Operátor výroby autosedaček Bor u Tachova od 154 Kč/hod.

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2024-09-05

OborManufacturing and Production

Jste spolehlivý pracovník? Sháníte práci s ubytováním? Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta, který má výrobní závod v Boru u Tachova, hledáme schopné operátory na výrobu autosedaček.
Pracovní náplň
  • Výkon práce na lince dle pracovního manuálu
  • Kompletace sedaček do automobilů
  • Manipulace s materiálem

Požadujeme
  • Ochotu pracovat v 3směnném provozu (R-O-N)
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a spolehlivost, samostatnost
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme
  • Mzdu od 154 Kč/hod.
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Stravné: 1 plně dotované jídlo ve firemní restauraci, v případě, že je zavřená, kompenzuje se stravenkou v hodnotě 100 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Letní a zimní bonus
  • Příspěvek na dovolenou, na dopravu, na sport/zdraví, na penzijní pojištění, adaptační bonus a mnoho dalšího
  • Nadstandardní příplatky
  • Míst výkonu práce: Nová Hospoda, Bor

Poznámka
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat nebo odpovězte na inzerát.
Adéla Ouzká
Senior Recruiter
Hradec Králové, Czech Republic
M +420 732 915 789
E adela.ouzka@adecco.com
Adecco Czech Republic
Šimkova 1224/2b, 500 02 Hradec Králové, Czech Republic
Adecco.cz
Note:
At Adecco, we process your personal data. If you want to know more, please click here.
This email and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. It may contain legally privileged information and may not be disclosed to anyone else. If you have received this email in error please notify mail sender and delete all copies from your system. Any opinion expressed in this email may be personal to the author, may not necessarily reflect the opinions of the Company or its affiliates.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WJ8000000gqelMAA

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist