Přidáno 2 months ago

Inženýr řídících systémů

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2024-07-26

OborEngineering and Technical

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného inženýra řídících systémů se zkušenostmi s vývojem modelů celých vozidel na podporu vývoje, testování a validace řídicího softwaru. Tato pozice je vhodná pro inženýra, který rád navrhuje a implementuje řídicí software a simulační modely, stejně jako kreativně řeší problémy a testuje, aby zajistil, že vše funguje podle očekávání.
Náplň práce:
  • Navrhování, implementace a testování řídicího softwaru pomocí přístupu založeného na modelování
  • Tvorba a validace modelů komponent a vozidel BEV & HEV.
  • Podpora přechodu řídicích systémů k zákazníkům
  • Vývoj a sestavování prototypových vozidel (občas u zákazníků, když je to nutné)
  • Psaní specifikací, požadavků a testovacích dokumentů.
  • Udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Realizace projektů od jejich vzniku až po předání

Požadavky:
  • Titul nebo obdobné vzdělání v oboru inženýrství
  • Praxe v návrhu automobilových řídicích systémů (ideálně na projektech BEV/HEV)
  • Znalost MATLAB/Simulink, CCP & CAN nástrojů
  • Ideálně zkušenosti s rychlými prototypovými kontrolery (dSPACE, Motohawk, Raptor, Pi Innovo)
  • Znalost a zkušenosti s elektrickými systémy celého vozidla (vysoké a nízké napětí)
  • Pochopení a aplikace průmyslových a právních standardů týkajících se řídicích systémů
  • Ochota cestovat a flexibilita v pracovní době

Nabízíme:
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Narozeninové volno
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost kariérního postupu
  • Zdarma občerstvení a nápoje na pracovišti
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000Ta8A2AS