Přidáno 2 months ago

Systémový inženýr

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2024-07-26

OborEngineering and Technical

Pro našeho významného klienta hledáme člena týmu systémového inženýrství, který bude zapojen do všech fází návrhu a vývoje. Bude spolupracovat s různými zúčastněnými stranami na poskytování efektivních inženýrských řešení a bude odpovědný za návrh, vývoj a uvolnění elektrických a elektronických systémů.

Náplň práce:
  • Komunikace se zúčastněnými stranami za účelem získání požadavků zákazníků
  • Analýza a definování systémových vlastností a atributů
  • Převod regulací a standardů do technických požadavků
  • Provádění analýz pro definování chování systému a odvození funkčních požadavků
  • Definice logických a fyzických architektur a rozhraní
  • Podpora analýzy spolehlivosti a bezpečnosti (např. ITD, FMEA, FTA, HARA atd.)
  • Používání nástrojů pro správu požadavků a tvorbu specifikací
  • Spolupráce mezi softwarovými a hardwarovými inženýry
  • Vývoj testovacích plánů a testovacích případů
  • Spolupráce s dodavateli pro sledování požadavků, časových harmonogramů a nákladů

Požadavky:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru inženýrství, nebo obdobná kvalifikace
  • Relevantní zkušenosti s návrhem systémů a/nebo elektroinženýrstvím.
  • Silné technické a analytické dovednosti
  • Zkušenosti s Business Management Systems a nástrojů pro správu požadavků a standardů ISO9001
  • Znalost realizace projektů dle požadavků APQP
  • Schopnost řešení problémů a analytické schopnosti
  • Silné prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme:
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Narozeninové volno
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost kariérního postupu
  • Zdarma občerstvení a nápoje na pracovišti
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000Tc3V2AS