Přidáno 1 week ago

Senior Analytik FP&A

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2024-09-06

OborFinance and Accounting

Naším klientem je evropská investiční platforma. Společnost se zabývá zprostředkováním investičních aktivit skupiny v Evropě, zejména v České republice, kde se aktivně angažuje v různých odvětvích, jako jsou finance, nemovitosti, hotelnictví, strojírenství, pivovarnictví, cestovní ruch, letecký průmysl, média a sport. Náš klient spolupracuje s partnery na vyhledávání obchodních příležitostí v regionu střední a východní Evropy (SVE) i v celé Evropě, čímž významně přispívá k česko-čínské obchodní a hospodářské spolupráci.

Náplň práce:

  • Spolupráce s FP&A manažerem na revizi ročního rozpočtu a analýze rolling forecastu;
  • Rozvíjení procesů měsíčního skupinového reportingu, včetně přípravy měsíčních reportovacích balíčků;
  • Poskytování odborné analýzy a komentářů podpořené datovou analýzou;
  • Zlepšování analýzy cashflow, ziskovosti a měsíčního reportu ukazatelů výkonnosti (KPI);
  • Poskytování ad hoc analýzy dle požadavků skupiny , FP&A manažera a generálního ředitele finanční divize;
  • Spravování manažerského informačního systému (MIS), řešení záležitostí souvisejících s implementací IFRS do MIS, komunikace s dodavatelem MIS a spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Co nabízíme:
  • Různorodou a samostatnou práci
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na oběd
  • Kancelář v atraktivní historické budově v centru Prahy
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro celou rodinu

Požadavky:
  • Min. Bakalářský titul v ekonomii, účetnictví nebo příbuzných oborech
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti FP&A nebo v auditu velké 4
  • Silné analytické a organizační schopnosti s vysokým důrazem na na interpretaci dat a poskytování doporučení
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Pokročilá znalost Excelu a PowerPointu
  • Zkušenost s manažerským informačním systémem
  • Dobrá znalost angličtiny a češtiny slovem i písmem
  • Proaktivita, týmový duch, pozitivní přístup k řešení problémů
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000Xkor2AC