Přidáno 1 month ago

Účetní s AN nebo NJ

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-08-16

OborFinance and Accounting

Máte komunikativní němčinu nebo angličtinu a praxi v oboru účetnictví nebo jste absolvent ekonomické školy?
Ozvěte se a ráda Vám sdělím více!

Hledáme zodpovědného a pečlivého specialistu, který se a bude se starat o finanční zdraví našich zákazníků.

Pracovní náplň

  • Správa zákaznických plateb: Zajišťování správného přiřazení plateb a jejich evidenci.
  • Analýza zákaznických účtů: Detailní kontrola a analýza finančních stavů na účtech našich zákazníků.
  • Spolupráce napříč týmy: Úzká komunikace a spolupráce s kolegy z oddělení zákaznického servisu
  • Administrace upomínek a faktur: Řešení zákaznických upomínek a manuální zpracování faktur.
  • Zlepšování procesů: Aktivní podílení se na zavádění nových postupů a řízení menších projektů zaměřených na optimalizaci.

Požadujeme

  • Ideálně praxi v oboru
  • Angličtina nebo němčina - B2 - denní využití
  • MS Office - hlavně MS Excel

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využití home office
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost ovlivňovat procesy a přispívat k neustálému zlepšování služeb

Ozvěte se a ráda Vám sdělím více.
Budu se těšit.
Míša

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000aVy92AE