Přidáno 1 month ago

FINANČNÍ CONTROLLER s AJ (m/ž)

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-08-14

OborFinance and Accounting

Máte rádi čísla, jste analyticky zaměřeni a chcete se podílet na zvyšování profitability společnosti?
Poté hledáme právě vás!

Co vás čeká?

  • Kalkulace výrobků: Budete denně připravovat kalkulace výrobků pro stanovení prodejních cen.
  • Nákladové analýzy: Sledujte skutečné náklady oproti plánovaným a navrhujte opatření ke zlepšení.
  • Mezinárodní spolupráce: Spolupráce s kolegy ze zahraničí.
  • Inovace: Možnost zavádět nové metodiky v oblasti kalkulací a controllingu.
  • Rozpočet a výhledy: Budete pomáhat při přípravě podkladů pro tvorbu rozpočtu a výhledů.

Co od vás očekáváme?

  • Praxe v controllingu nebo účetnictví
  • Komunikativní angličtina - denní využití
  • Pokročilá znalost MS Excel (funkce, kontingenční tabulky)

Co vám nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Mobilní telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy/prémie
  • Další benefity

Ozvěte se a ráda Vám sdělím více. :)
Míša

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000b1zd2AA