Přidáno 3 weeks ago

Farmaceutický asistent/ka – buďte u zrodu nového projektu!

LokalitaStředočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-08-20

OborHealthcare and Pharmaceutical

Náplň práce:
  • Dispenzační a konzultační činnost při prodeji volně dostupných léků
  • Zajišťování administrativy spojených s provozem lékárny a e-shopu

Požadavky:
  • VOŠ v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent anebo SŠ v oboru Farmaceutický laborant
  • Znalost Mediox
  • Schopnost samostatné práce, zodpovědnost a proaktivita
  • Komunikativní a přátelský přístup
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
  • Být u startu rozjíždějícího se projektu
  • Mimořádná finanční odměna po prvním odpracovaném roce
  • Možnost pravidelného odborného vzdělávání a odborného růstu
  • Zaměstnanecké slevy na zboží společnosti
  • Multisport karta
  • Stravenková karta
  • 5 dní dovolené navíc
  • Po domluvě možnost flexibilní pracovní doby

Zaujala Vás nabídka?
Odpovězte na inzerát a přiložte Váš životopis.
Těším se na Vaše odpovědi! :)
Martina Umlaufová
Tel: 725 426 723

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000dBrd2AE

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Liberecký kraj