Přidáno 6 days ago

SPRÁVCE DISTRIBUČNÍ SOUSTAVY - AUTO K OSOBNÍM ÚČELŮM

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-09-10

OborEngineering and Technical

Jste absolvent elektro oboru nebo již dokonce máte nějaké zkušenosti v oblasti silnoproudé elektrotechniky nebo energetiky? Hledáte příležitost, kde můžete využít své znalosti?
Pokud ano, ozvěte se a ráda Vám sdělím více.
Pro našeho významného klienta hledáme hledáme specialistu pro správu lokálních distribučních soustav!

Připojte se k našemu týmu a podílejte se na efektivní správě a údržbě lokálních distribučních soustav.

Co Vás čeká:

  • Správa a řízení údržby distribučních soustav
  • Komunikace se zákazníky a servisními partnery
  • Příprava podkladů pro smlouvy a realizace investic
  • Udržování platné dokumentace a oznamování bezproudí

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání v oboru silnoproudé elektrotechniky nebo energetiky - elektro vyhláška
  • Komunikativnost a proklientský přístup
  • Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • AUTOMOBIL i pro soukromé účely
  • Odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Další benefity

Budu se těšit na Vaši reakci.
Míša

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0WWT000000dZE12AM